تبلیغات
پایگاه رسمی اطلاع رسانی سوپر ساباکی استان فارس - مطالب مرداد 1395

انتصاب سنسی رضا هوشیار بعنوان نماینده شهرستان پاسارگاد


سنسی رضا هوشیار از پیشکسوتان و مربیان با اخلاق ورزش کاراته در شمال استان فارس پس از گذراندن مراحل آموزشی سوپر ساباکی و دریافت مدارک تحت نظر استاد رضایی نماینده محترم سبک در استان فارس ، طی حکمی از ایشان ، از طریق هیات ورزشهای رزمی استان بعنوان نماینده شهرستان پاسارگاد به هیات این شهرستان معرفی و مشغول به کار شدند.
لازم به ذکر است ایشان که از رزمندگان عزیز و جانبازان دلاور هشت سال دفاع مقدس می باشند سال 1372 به کمربند مشکی دان 2 و کارت مربیگری رسمی کاراته نائل آمده و تا الان دست از فعالیت نکشیده اند.با آرزوی موفقیت برای ایشان و تمامی نمایندگان استان فارس.


به بهانه مسابقات استانی ، برترین های رده های پایه،مربیان نمونه و داوران مسلط انتخاب شدند.


20160723_101703[1].jpg
مسابقات رده های خردسالان،نونهالان،نوجوانان و جوانان به صورت مشترک بین سبکهای سوپر ساباکی و اویاما کاراته استان فارس با مجوز و همکاری هیأت ورزشهای رزمی استان فارس در سطح قهرمانی استان و شناسایی تیم منتخب، صبح  (پنجشنبه 31 تیر ماه) آغاز و تا بعد از ظهر به طول انجامید.
استاد مجتبی رضایی نماینده دو رشته اویاما کاراته و سوپر ساباکی در استان فارس،سنسی نام اوری نائب رییس و نماینده بانوان استان فارس،سنسی دمیار مسئول کمیته داوران،اقای جهادندیده مسئول کمیته بازرسی و انظباطی،سنسی جواد فارسی نماینده شهرستان اقلید،سنسی گلخن نماینده شهرستان شیراز،خانمها کدیور (دبیر اجرایی)، سبحانی(کمیته دفاع شخصی بانوان استان)،رضایی(کمیته سلاح های سرد بانوان)،ریحانی و ازاد اندیش(عضو کمیته داوران) در امر برگزاری مسابقات و هدایت داوران حاضر بودند.
همچنین اقایان : رحمان ستایش مسئول کمیته سلاح های سرد استان،زارعیان،خواجه احمدی،رضایی،مومنی،قاسم پور،هدایتی و خورسندی نیز در امر داوری فعال بودند.
استاد رضایی اعلام کردند در مسابقات انتخابی تیم منتخب استان از افرادی که عضو سبکهای اویاما کاراته و سوپر ساباکی نیستند دعوت و ثبت نام نخواهند شد و سالانه مسابقاتی بین سبکی نیز برگزار خواهد شد تا سطح فنی مبارزان استان بالا تر رفته ، مربیان تلاش بیشتری در جهت تقویت نیروها کرده و داوران بتوانند خود را محک بزنند و به تجربه خود بیافزایند.

در این مسابقات 58 نفر به رقابت پرداختند که تیم مرکزی  با مربیگری استاد رضایی مقام اول،تیم پایگاه کاراته مقداد با مربیگری سنسی گلخن مقام دوم و تیم اقلید با مربیگری سنسی جواد فارسی مقام سوم تیمی را کسب کردند.

تیم رزمی نودو متشکل از اقایان قاسم پور،خواجه احمدی،رحمن ستایش،حسین امینی و مهدی هدایتی توانست مقام اول بخش دفاع شخصی را به خود اختصاص دهد.در اخر اقای خواجه احمدی بعنوان داور جوان و نمونه،سنسی گلخن بعنوان مربی اخلاق و اقای محمد رضا قاسم پور بعنوان فنی ترین فایتر مسابقات معرفی شدند و به داور های نمونه جوایز و حکم اهدا گردید.
مسابقات رده سنی بزرگسالان ماه اینده در مرودشت برگزار خواهد شد.

در پایان از تمامی مسئولین بویژه استاد ساجدی ریاست محترم هیات ورزشهای رزمی استان بخاطر حمایت همه جانبه ،  دست اندر کاران و اعضای محترم،خانواده های گرامی و ورزشکاران عزیز تقدیر و تشکر میکنیم.

IMG_20160728_092757[1].jpg


IMG_20160728_092759.jpg

استاد مجتبی رضایی ، داور نمونه مسابقات کاراته جنوب کشوری

در حین مسابقات کیوکوشین ساکاموتو استان فارس دو پنل داوری 5 نفره از طرف ریاست محترم سبک ساکاموتو در کشور شیهان فیروزی ، بعنوان داوران منتخب جهت شناسایی برترین ها مشخص شدند که استاد رضایی،استاد کشتکار،استاد زارع و استاد اردیبهشت از فارس توانستند در میان 25 نفر از داوران ملی و بین المللی عنوان برترین ها را کسب و جوایز خود را دریافت کنند.این موفقیت یقینا نشان از علم و تجربه ی بالای استاد رضایی در مبحث فنی و داوری دارد فلذا با آرزوی موفقیت روز افزون برای ایشان ، امیدواریم اعضای متعصب استان در امر داوری بیش از پیش فعالیت و دنبال یادگیری باشند.
20160708_124829.jpg

IMG_20160728_092844.jpg
20160708_164846.jpg


استاد رضایی ، استاد کشتکار ، استاد زارع ، استاد اردیبهشت (فوکوشین شوگو)

20160708_180940.jpg
استاد رضایی،استاد شفیعی،استاد زارع،استاد کشتکار و جمعی از اساتید دیگر 
20160708_172557.jpg

20160708_125059.jpg

منتخب اویاما کاراته و سوپر ساباکی استان فارس در مسابقات جنوب کشوری کیوکوشین خوش درخشیدند

18 تیر ماه شیراز میزبان مسابقات جنوب کشوری کیوکوشین بود اما جذابیت مسابقه دوستان را از استان های شمالی از جمله مازندران و خراسان جنوبی به شیراز کشاند.این مسابقات با شرکت 140 فایتر و 40 کاتا رو ، همینطور با حضور مسئولین سبکهای مختلف کاراته آزاد استان منجمله استاد رضایی نماینده سوپر ساباکی فدراسیون ورزشهای رزمی و اویاما کاراته فدراسیون کاراته در استان،استاد حیدری نماینده کیوکوشین تزوکا استان ، استاد نورالهی نماینده و مسئول برگزاری مسابقات کیوکوشین ساکاموتو،استاد کشتکار نماینده سبک شین دن کاراته استان و اساتیدی همچون هانشی فرهادی بنیانگذار کیوکوشین کاراته استان فارس ، استاد شفیعی دبیر سبکهای آزاد استان، سنسی علی زارع،سنسی خسرو زاده،سنسی ایوب زارع و ... تا عصر روز جمعه 18 تیرماه 95 به طول انجامید که در پایان استان فارس اول ، استان اصفهان دوم و استان کرمان مقام سوم تیمی را به خود اختصاص دادند.

تیم منتخب  سوپر ساباکی و اویاما کاراته استان فارس توانست در این مسابقات چهار طلا،چهار نفره و پنج مدال برنز کسب کند که در این میان آقای قاسم پور با مبارزه جذاب خود هنر واقعی این اتحادیه را به نمایش گذاشت.

با آرزوی موفقیت برای اعضای اویاما کاراته و سوپر ساباکی استان فارس
(گروه رزمی نــودو)


20160708_091122.jpg

درباره سایت

آخرین عناوین

تصاویر منتخب 2

پایگاه رسمی اطلاع رسانی سوپر ساباکی استان فارس

اطلاعات سایت